תכנון מערכות חשמל


תכנון מערכות חשמל

תכנון מערכות חשמל

בכדי לתכנן ולהתקין מערכות חשמל שיתנו מענה מקצועי אמין ובטיחותי, העומד בכל הדרישות והתקנים, ומתאים לצורכי העסק, יש צורך בבעל מקצוע מוסמך, אמין ומנוסה. חברת BSE מתקינה ומתכננת מערכות חשמל עבור מפעלים, מוסדות, ועבור מתקנים ייחודיים. לחברה ניסיון רב, ורזומה מרשים של עבודות ושל לקוחות מרוצים.

עמידה בתקנים ובהוראות בטיחות

תכנון נכון של מערכות חשמל מחייב הבנה וידע בתקנים ובדרישות הרשויות, על מנת שהמתקן יהיה בטיחותי, ויקבל את כל האישורים הנדרשים. לשם כך יש צורך בבעל מקצוע מומחה, שמכיר את הסיכונים, את דרישות הסף, ואת האמצעים הדרושים לתכנון מערכת בטוחה ואמינה. בנוסף על כך, מתכנן מערכות חשמל מקצועי צריך לצפות את צורכי המתקן העתידיים, ולתכנן את המערכת כך שתוכל לשרת את המפעל לאורך שנים רבות. אנו מתחילים בלמידת הצרכים של הלקוח, ומשם ממשיכים בתכנון המערכת שתיתן את המענה המלא, הבטוח, והאמין ביותר לצורכי העסק. התכנון כולל מערכות גיבוי, מפרט טכני מדויק, כתב כמויות, הערכת מחיר, ואף רשימה של נהלים נדרשים לתחזוקת המערכת.

ניסיון בביצוע פרויקטים מורכבים

תכנון וביצוע מתקני חשמל ייחודיים מצריך, בנוסף לידע בתכנון מערכות והבנה מעמיקה בחשמלאות, יכולת ארגונית גבוהה. במהלך שנות פעילות החברה, רכשנו ניסיון וידע בתכנון, בפיקוח ובביצוע פרויקטים מורכבים, הכוללים פיקוח על צוותי עבודה שונים, הקפדה על ביצוע התואם לתוכניות, והקמת מתקנים ייחודיים, על פי צרכיו הספציפיים של העסק. הודות לניסיון שצברנו, ולידע המקצועי של בעלי המקצוע בצוות BSE, אנו יכולים לתכנן ולבצע כל מתקן חשמלי שדרוש לכם, על פי צרכיכם, ובהתאם לתקנות ונוהלי הבטיחות.

לצאת לדרך

הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם, על מנת שנוכל להתחיל לתכנן עבורכם את מערכות החשמל, ואת המתקנים הייחודיים הדרושים לעסק שלכם.