בדיקות חשמל

בדיקות חשמל

בדיקת חשמל מבוצעת על מנת לשמור על בטיחות המבנה ומערכת החשמל, ובכדי למנוע פגיעות בגוף, ברכוש, ובנפש. בדיקת חשמל מבוצעת על ידי חשמלאי מוסמך, שעבר הכשרה והסמכה לדרגת בודק חשמל מוסמך. חברת BSE מבצעת בדיקות חשמל מקצועיות, הנערכות על ידי בעלי מקצוע בעלי רישיון בודק חשמל סוג 3 והסמכה, המסתייעים במכשירים העדכניים והאמינים ביותר.

דרישות החוק

עסקים ומוסדות מחויבים לבצע בדיקות חשמל על מנת לקבל רישיון עסק, בנוסף על כך, גם שירותי הכבאות וחברות הביטוח נוהגים לדרוש אישורי תקינות ודוחות בדיקה תקופתיות של מערכות החשמל.

יתרונות הבדיקה

בדיקה מקצועית של מערכת החשמל בבניין תאתר מפגעים קטנים שבמידה שלא יטופלו עלולים לגרום לאירועים חמורים. הבדיקה תאתר סיכונים בטיחותיים שקשורים למערכת החשמל, ותסייע בפתרונם בטרם אירע אסון. הסיבות לתקלות יכולות להיות רבות, החל מהארקה לא טובה, וכלה בהתיישנות רכיבים, שיש להחליפם מיידית. באמצעות ביצוע בדיקות חשמל תקופתיות, תוכלו לצמצם את הסיכונים ולהימנע מעוגמות, לשמור על בטיחותכם, על בריאותכם, ועל רכושכם.

בדיקות מקיפות ומקצועיות

הצוות המקצועי של חברת BSE מבצע בדיקות חשמל במבני תעשייה, במבני מוסדות, ובמבני מגורים. הבדיקות כוללות בדיקת חשמל לרישוי, בדיקות לאישורי שירותי הכבאות, בדיקת התאמת תוכניות לביצוע בשטח, בדיקות לרישיון עסק, בדיקות של אביזרים ולוחות חשמל, בדיקות של גנראטורים ומערכות חשמל במתקנים ארעיים ובאירועים, בדיקות לצורך אישורים, ועוד. כל בדיקה שיש לבצע לגבי מערכת החשמל, אנו נבצע עבורכם במקצועיות ובאמינות.

קודם כל בטיחות

ביצוע בדיקות חשמל יועיל לכם בכל הנוגע לאישורים ולנהלים בירוקרטיית, ואף יחסוך לכם הוצאות בגין תקלות במערכות החשמל שלא אותרו בזמן. יחד עם זאת, החשיבות העליונה של בדיקות החשמל היא שמירה על ביטחונם של האנשים במבנה. מערכות חשמל לקויות הן מפגע בטיחותי, ואיתור תקלות מקצועי יגן הן על המבנה, והן על האנשים הנמצאים בתוכו.